Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Bio

Monika Górka – mama Glorii, redaktorka, absolwentka filologii polskiej UJ oraz edytorstwa UW. Szczęśliwy rocznik ’84 i zodiakalny byk dają mieszankę wybuchową.  Buntowniczka od urodzenia, potem z wyboru. Emocje łagodzi staromodnym sposobem – przelewaniem ich na papier. Kiedy brakuje czasu – zwalnia tempo.

„Kocham marzyć na głos. Nie jestem przesądna, ale boję się kotów. Kiedyś spisywałam i analizowałam swoje sny. Od dziecka lubię oglądać boks. Uwielbiam kino. Jako nastolatka marzyłam, żeby tam pracować. Jeszcze do niedawna myślałam, że potrafię opisać wszystko. Byłam w błędzie. Miłości do dziecka nie potrafię wyrazić słowami. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa i tak zmęczona”.

Ania Stachula – mama Luśki, nauczycielka języka polskiego w koszalińskim technikum, zawszeblisko młodzieży. Absolwentka polonistyki UJ i doradztwa zawodowego UKW. Wulkan energii. Skąd ją czerpie?

„Uwielbiam budować relacje, a rozmowy z ludźmi to mój konik. Kocham być tu i teraz. Jestem mistrzynią skrajności. Oglądam filmy Almodovara, słucham Buddha Baru. Mieszkam nad morzem.Odpoczywam, pisząc. Lubię odpoczywać”.

pixel